PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Pasūtīt Akumulatora Zobenzāģis (Bez Uzlādes Ierīces Un Akumulatora) (KD1753) - Rīga, Daugavpils - Latvija, Lietuva, Igaunija

75,00€
Bez PVN: 61,98€
Pieejams pasūtīšanai
Produkti no X-SERIES by KRAFT & DELE ir mūsdienu tehnoloģijas pasaulē pieejamie elektroinstrumenti. Series KD1753 KRAFT & DELE - augstas klases ierīce, kas paredzēta ne&nbs...


Produkti no X-SERIES by KRAFT & DELE ir mūsdienu tehnoloģijas pasaulē pieejamie elektroinstrumenti. 

Series KD1753 KRAFT & DELE - augstas klases ierīce, kas paredzēta ne tikai mājas lietošanai, bet arī profesionāļiem. Zāģis ir ideāli piemērots koka, metālu un plastmasas griešanai, izmantojot attiecīgo instrumentu. Jauna, unikāla tehnoloģija, ko izmanto, ražojot šo ierīci, ļāva izveidot ideālu produktu no ekskluzīvas X-SERIES līnijas visprasīgākajiem lietotājiem. Ierīce ir izgatavota no augstas kvalitātes alumīnija un plastmasas. Tāpat zāģis lielā daļā ir pārklāts ar gumijas materiālu, HIGH GRIP nodrošina drošumu. X-SERIES by KRAFT & DELE barojas ar baterijām, kas izgatavotas pēclitija-jonu akumulatora (Li-Ion). Šī tehnoloģija ir ļāvusi akumulēt divreiz vairāk enerģijas nekā parastajās NiMH akumulācijās. Nerodas arī atmiņas efekts "(akumulatora tvertnes zudums). Zāģis ir aizsargāts pret nejaušu palaišanu un garantē lietošanas drošību,  arī pasargās to no bērniem.  Lai uzlabotu zāģa spējas, atbalsta plāksne ir noliekta leņķa regulēšana, kas ļauj strādāt sarežģītākajos apstākļos.

TEHNISKIE PRODUKTA PARAMETRI

Zīmols: KRAFT & DELE

Modelis: KD1753

Sērija: X-Series

Ierīces tips: rokas zāģis

Barošana: 18V

Piemērots akumulators: KD1759/KD1760 (2Ah/4Ah)

Apgriezienu skaits: 2800 par/MIN

Maksimālais griešanas biezums: 100 mm

Asmens izmērs: 7/8 "(22 mm)

Izmēri: 410 x 190 x 80 mm

Svars: 1,33 kg (bez akumulatora)

Modelis: X-SERIES KD1753

Rotācijas frekvence: 2800/min

 zāģa X-Series KD1753 zāģis

 metāla asmens 24TPI

 DTPI asmens kokam


Interneta-veikals KRAFTDELE.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde KRAFTDELE līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.