PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Pasūtīt Akumulatora Urbis, 18V Li-Ion (KD1751) - Rīga, Daugavpils - Latvija, Lietuva, Igaunija

75,00€
Bez PVN: 61,98€
Pieejams pasūtīšanai
Series urbis KD1751 KRAFT & DELE - augstas klases ierīce, kas paredzēta ne tikai mājas meistariem, bet arī profesionāļiem. Jauna,unikāla tehnoloģija, ko izmanto, ražojot šo&nbs...


Series urbis KD1751 KRAFT & DELE - augstas klases ierīce, kas paredzēta ne tikai mājas meistariem, bet arī profesionāļiem. Jauna,unikāla tehnoloģija, ko izmanto, ražojot šo ierīci, ir ļāvusi sasniegt ideālu produktu no ekskluzīvas X-SERII līnijas profesionāļiem. Ierīce ir izgatavota no augstas kvalitātes alumīnija un plastmasas un lielā daļā pārklāta ar gumijas materiālu, kas nodrošina drošību un drošību jebkuros darba apstākļos. X-SERIES produktu līniju no KRAFT & DELE baro ar baterijām, kas izgatavotas pēc litija-jonu akumulatora (Li-Ion)tehnoloģijas. Šī tehnoloģija ir ļāvusi akumulēt divreiz vairāk enerģijas nekā parastajās NiMH akumulācijās. Nerodas arī atmiņas efekts(akumulatora tvertnes zudums).


Skrūvgriezis darbojas caur mūsu autoru, bezsuku dzinēju BRUSHLESSMOTOR, kas pagarina ierīces kalpošanas laiku, izturīgāku pretslodzēm un šajā laikā no akumulatora ir palielinājies par papildu 40%.Šis dzinējs iedarbojās ar strāvas stiprumu, kas izraisa siltuma ieguvi un temperatūras palielināšanos uz korpusa pat ar smagiem rūpnieciskiem lietojumiem, kas prasa ilgstošu un saspringtu darbu.


2 iebūvētas LED gaismas: sarkanais LED ziņo par akumulatora bojājumiem vai nepareizo temperatūru; zaļais indikators ziņo par uzlādes procesu; mirgojošs indikators nozīmē, ka baterija atrodas uzlādes procesā; pastāvīgs LED indikators nozīmē, ka akumulators ir pilnībā pielādēts.


No pārkaršanas uzlādes ierīces temperatūras aizsardzība novērš uzlādes ierīces pārkaršanu darba laikā, tādējādi aizsargā uzlādes ierīci un uzlādē akumulatoru no bojājumiem.


Tehniskie dati:


divi ātrumi: 0-400/0-1400/min


spailes diapazons: 2-13 mm


griezes momenta diapazons: 19 +1


45 Nm griezes moments


svars: 1,29 kg (bez akumulatora)


akumulatora spriegums 18V


uzlādes spriegums 230 B ~ 50 g.


pagriezt pa labi/pa kreisi


Tehniskie dati:


Akumulatora tips: Li-ion


Akumulatora ietilpība: 2,0 Ah


Uzlādes laiks: 45 minūtes


Spriegums: 18V


Uzlādes ierīces spriegums 230 W/50 g.


Maksimālā patērējamā jauda 60 kW


Maksimālais izvades strāva 2,2 A


Izejas spriegums 21A


Lādējamā akumulatora spriegums 18V


Uzlādes laiks 2Ah - 60 min


Uzlādes laiks 4Ah - 120 min.


Svars: 0,36 kg


Interneta-veikals KRAFTDELE.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde KRAFTDELE līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.