PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Pasūtīt Pneimatiskais Komplekts No 8 Elementiem (KD413) - Rīga, Daugavpils - Latvija, Lietuva, Igaunija

27,00€
Bez PVN: 22,31€
Pieejams
Visi komplekta elementi ir augstas, perfektas kvalitātes.Krāsas smidzināšanas pistole ar augšējo rezervuāru ir ideāli piemērota precīzai krāsošanai ar metāla, lakas, akrila un ūdens bāzes krāsām. Tas lieliski darbojas automašīnu krāsošanā.Mazgāšanas pistolei, tā sauktajai "eļļas pistolei", ir garš, ...


Visi komplekta elementi ir augstas, perfektas kvalitātes.

Krāsas smidzināšanas pistole ar augšējo rezervuāru ir ideāli piemērota precīzai krāsošanai ar metāla, lakas, akrila un ūdens bāzes krāsām. Tas lieliski darbojas automašīnu krāsošanā.

Mazgāšanas pistolei, tā sauktajai "eļļas pistolei", ir garš, praktisks smidzināšanas uzgalis, kas atvieglo mazgāšanu un tīrīšanu.Piepūšanas pistole ar manometru ir lieliski piemērota pneimatisko riepu piepūšanai un spiediena pārbaudei. Tam ir gumijas pulksteņa korpuss. Tas ir aprīkots ar gaisa novadīšanas vārstu.

5 m spirālveida šļūtene pneimatisko instrumentu, smidzināšanas pistoļu, citu pneimatisko ierīču pievienošanai vai pneimatisko šļūteņu pagarināšanai.

Izpūšanas pistole noderēs netīrumu noņemšanai no slikti pieejamām vietām.

Komplektā ir iekļauti 3 padomi, kas cita starpā ir noderīgi. bumbiņu, pontonu, automašīnu riteņu, rotaļlietu, matraču sūknēšanā.


Interneta-veikals KRAFTDELE.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde KRAFTDELE līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.