PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Akumulatora lādētājs 180A 12/24V (KD1914)

98,00€
Bez PVN: 80,99€
Pieejams pasūtīšanai
Akumulatora lādētājs ir ierīce, kas nepieciešama katrā garāžā, darbnīcā, kā arī autoservisos un saimniecībās. To raksturo mazi izmēri un ciets metāla korpuss, kas izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem un nodilumu.Ierīce ir piemērota uzlādēšanai gan ar 12V, gan 24V. Lādētājs var uzlādēt vienu, bet arī...


Akumulatora lādētājs ir ierīce, kas nepieciešama katrā garāžā, darbnīcā, kā arī autoservisos un saimniecībās. To raksturo mazi izmēri un ciets metāla korpuss, kas izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem un nodilumu.

Ierīce ir piemērota uzlādēšanai gan ar 12V, gan 24V. Lādētājs var uzlādēt vienu, bet arī vairākus akumulatorus. Atkarībā no savienojuma metodes mēs varam uzlādēt daudzas baterijas, ja tās ir pievienotas paralēli 12 V (vai 24 V, ja baterijām ir šāds spriegums), vai divas 12 V baterijas, kas savienotas virknē. Šādā gadījumā pievienojiet pozitīvo vadu 24 V izejai.

Tam ir iebūvēts ampērmetrs, kas ļauj kontrolēt uzlādi un precīzi nolasīt momentāno strāvu. Ampermetrs arī ļauj noteikt akumulatora uzlādes līmeni.

Drošība ir nodrošināta, izmantojot drošinātāju, kas pārtrauc strāvas padevi nepareizas polaritātes vai ierīces pārslodzes gadījumā, kā arī gumijas rokturus, kas aizsargā personu, kas lieto lādētāju.

Ierīce ir paredzēta 12V un 24V akumulatoru uzlādēšanai un ietilpībai no 20Ah līdz 500Ah. Daudzpakāpju uzlādes un palaišanas vadības izmantošana, pamatojoties uz slēdžiem, ļauj ātri uzlādēt lielas baterijas, kad mums nepieciešams laiks, kā arī lēnu uzlādi ar zemu strāvu. Šis risinājums ļauj akumulatoru ilgstoši uzturēt lieliskā stāvoklī un novērš tā bojājumus.

Kabeļa gali ir aprīkoti ar stipriem skavām, kas garantē uzlādes precizitāti.

Cietais rokturis ļauj droši nēsāt ierīci.

Tehnsikies dati:

Modelis: KD1914

Tips: taisngriezis ar palaišanas funkciju

Ražotājs: KRAFT & DELE

Barošanas avots: 230V ~ 50Hz

Uzlādes spriegums: 12V / 24V

Uzlādes nominālā strāva: 45A

Sākuma nominālā strāva: 200A

Maksimālā ieejas jauda starta laikā: 6,8 kW

Īpaša akumulatora ietilpība: 20 - 500Ah

Drošinātājs: 2x40A

Svars: aptuveni 12 kg

Interneta-veikals KRAFTDELE.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde KRAFTDELE līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.