PR-PK: 09:00 - 17:00, SS: 09:00 - 15:00, SV: -

Pasūtīt Flīžu Izlīdzināšanas Komplekts, 204 Gab. (KD10772) - Rīga, Daugavpils - Latvija, Lietuva, Igaunija

30,00€
Bez PVN: 24,79€
Pieejams pasūtīšanai
Mēs piedāvājam flīžu un līdzīgu grīdas segumu materiālu izlīdzināšanas komplektu. Skavas ir atkārtoti lietojamas, kas ir ērti, piemēram, remontējot vannas istabu un virtuvi. Komplekts, kas nepieciešams renovācijas un celtniecības nozarē strādājošajiem. Produkts ir ļoti viegli lietojams un piemērots ...


Mēs piedāvājam flīžu un līdzīgu grīdas segumu materiālu izlīdzināšanas komplektu. Skavas ir atkārtoti lietojamas, kas ir ērti, piemēram, remontējot vannas istabu un virtuvi. Komplekts, kas nepieciešams renovācijas un celtniecības nozarē strādājošajiem. Produkts ir ļoti viegli lietojams un piemērots profesionāļiem un mājas entuziastiem.

Pateicoties izlīdzināšanas sistēmai, flīzēšana vairs nav laikietilpīga. Flīzes vienmērīgi izlīdzinās viena ar otru, un jums nav nepārtraukti jāpieskaras flīzēm un jāpārbauda to izvietojums ar līmeņrādi. Produkts ir piemērots flīžu ieklāšanai horizontāli vai vertikāli.

KĀ IZMANTOT:

Kad līme ir uzklāta un flīzes ir pareizi novietotas, ievietojiet T veida metāla vārpstu (adatu) starp flīzēm.

Pēc tam pagrieziet skavu (ar adatu, kas jau ievietota starp plāksnēm) par 90 grādiem, lai tā satvertu abas plāksnes šķērsām.

Sāciet pievilkt melno uzgriezni, izmantojot komplektā iekļauto uzgriežņu atslēgu. Spiediena spēks var būt atkarīgs no flīžu biezuma un veida. Tomēr klipsim jābūt stingri piestiprinātam pie abām flīzēm, tas nedrīkst būt vaļīgs.

Ļaujiet līmei nožūt un sacietēt, pēc tam atskrūvējiet melno vāciņu, pagrieziet vārpstu par 90 grādiem un noņemiet visu klipsi.

Pēc izlīdzināšanas pabeigšanas un pirms līmes izžūšanas pārbaudiet, vai flīzes ir vienmērīgas, un veiciet labojumus. Pēc skavu tīrīšanas no līmes atlikumiem komplekts atkal ir gatavs lietošanai.

TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS:

Daļu skaits komplektā: 200 klipi + 4 atslēgas

Pielietojums: flīžu izlīdzināšana

Maksimālais plāksnes biezums: 17 mm

Skavu izmēri: 76 mm x 37 mm

T veida metāla vārpstas izmēri: 1,5 mm x 1,5 mm x 8 mm

Atslēgas izmēri: 153 mm


Interneta-veikals KRAFTDELE.LV piedāvā piegādi Latvija, Lietuva, Igaunija 5 - 7 dienu laikā. Varat patstāvīgi izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, piemēram:

Kurjerja piegāde visā Baltijā:

Kurjera piegāde KRAFTDELE līdz adresei visā Latvijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Rīga un visā Latvijā;

Kurjera piegāde VENIPAK, DPD, OMNIVA, ITELLA līdz adresei visā Baltijā;
Piegādes cena no 9,99 EUR Latvija, Lietuva, Igaunija;

Piegāde uz pieņemšanas punktiem OMNIVA visā Baltijā:

Piegāde uz OMNIVA pieņemšanas punktu;
Piegādes cena 4,99 EUR līdz 30 kg, pieļaujamais preces izmērs 39x38x64cm visā Baltijā.

Ievērojiet uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ piegādes termiņi var tikt palielināti. Šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, un vienosimies par piegādes termiņiem. Specializēto pasūtīto preču piegādes termiņš ir līdz 30 darbdienām. Piegādes vietu un laiku saskaņo pa tālruni vai pa elektronisko pastu. Piegādes vērtību aprēķina katram pasūtījumam individuāli (atkarīgs no preces svara un gabarīta izmēriem).

Rakstīt atsauksmi
Piezīme: Atsauksmes tekstam ir jābūt no 25 līdz 1000 rakstzīmēm!

Šai precei atsauksmju nav.